ONLY EVO BEYOND

Kağıt Havlu Aparatı

Enerjisini Sizden Aldı

video için tıklayın

Kağıdı aşağıya doğru hafifçe çektiğinizde, başka hiçbir enerjiye ihtiyaç duymadan gerekli miktarda kağıdı otomatik olarak kesip size verecektir.

Enerjisini Sizden Aldı

Only Evo Beyond Neden Farklı?

Only Evo Beyond Neden Farklı?

ELEKTRİKLE ÇALIŞAN APARATLARA GÖRE

Elektrik kullanılmadığı için enerjiden tasarruf ediyor. Islak zeminde elektrik çarpmasını engelliyor. Only Evo Beyond çalışması için gerekli olan kinetik enerjiyi sizden aldığı için onu monte ederken priz bulunan bir duvar seçmeniz veya  başka bir yerden enerji kablosu çekme gibi bir zorunluluk  doğal olarak ortadan kalkar ya da başka bir deyişle sizi duvarda priz açmak gibi gereksiz teferruatlardan kurtarır, Kurumunuzda başınıza gelebilecek elektrik çarpması gibi sonuçları ortadan kaldırır.

PİLLE ÇALIŞAN APARATLARA GÖRE

Pille çalışan aparatla 2 ayda bir 4 adet büyük boy çelik pil takılıyor. Yıl sonunda 24 adet çelik pil kullanılıyor. Bu da yaklaşık olarak makinenin değeri kadar masraf açıyor. Pil oksitlenmesi sonucu makineye zarar veriyor. Evo Beyond makinesinde böyle bir sıkıntı yaşanmıyor. Piller devamlı bir eleman tarafından kontrol edilmek zorunda ve bu da iş kaybına sebep oluyor. Piller civa ve kurşun içerdiği için kimyasal atık oluşturduğundan dolayı kurumunuzun marka değerini düşürüyor

DÜNYADAKİ İLK VE TEK PATENTLİ KOMPOZİT BIÇAK TEKNOLOJİSİ

Patentli bir ürünümüz olan Kompozit yapılı bıçak sistemi piyasada kullanılan çelik yapıya oranla basit bir teknolojik üründür. İşte bu basitlikteki detay çok önemlidir. Kompozit yapılar sürtünme işlemi sürekli olduğunda keskinleşen bıçak ağzı yapısı ile çelik ürünlerin yapısına ters bir işlem sağlamakla beraber uzun süreli kullanımlarda zamanla tek tercihiniz olacaktır.

Piyasada kullanılan ürünlerin bıçak kısımlarının çelik olması ilk bakışta ürünün sağlam ve uzun ömürlü imajını vermektedir, aslına bakıldığında ciddi bir gerçek göz ardı edilmektedir. Uzun zamanlı kullanımlarda bıçak ağzı ürünle sürekli temas halinde olması ürünün zamanla körelmesini sağlamaktadır.