Evo Beyond endüstriyel temizlik ve hijyen ürünleri alanında çizginin üstünü hedefleyen ve üstün kaliteyi ulaşılabilir kılmayı kendine ilke edinmiş bir anlayışın ürünüdür.

Çevre bilincinin ana tema olarak işlendiği Evo Beyond ürünlerinde tasarruf her zaman ön planda olmuştur. Üretilen her Evo Beyond markası çok zorlu testlerden geçerek mükemmelliğe ulaşırken vermiş olduğu hizmetin insanlık değerlerine hizmet olduğu gerçeğinden yola çıkarak sağlıklı ve çevreci olmakla gurur duyar.

Elektriksiz çalışan Kağıt Havlu Aparatı Only Evo Beyond sizlere kaliteyi hissettirirken yapmış olduğu enerji tasarrufu ve kağıt israfının önüne geçen sistemi ile hem bütçenize hemde insanlık değerlerine katkıda bulunuyor. Daha fazla emiciliğe sahip olan ve daha yumuşak olarak üretilen Evo Beyond Hareketli Kağıt Havluları mükemmellik hissini zirveye taşıyor.

Köpüğün en yumuşak halini sizlere sunarken aynı zamanda özel nemlendirici formülü sayesinde cildinize ipeksi bir görünüm kazandıran Only Foam Soap ürünümüz de elektriksiz ve pilsiz kullanımı sayesinde enerji tasarrufu ve çevreye duyarlı bir ürün olma özelliğini taşıyor.

Günümüzde çokça kullanılan ve sıklıkla israfa sebep olan sıradan dispenser peçete aparatlarının hem hijyenik hemde israfa imkan tanımayan özelliği ile Only Dispenser tek hareketle peçetenizi sunarken klasik dispenserlere oranla yaklaşık olarak %70 tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda extra soft peçeteleri ile mükemmel kaliteyi sizlere sunuyor